Shitet

Shitet nga: Cheti 22 Korr 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 31 470 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: S-Max
Ford S - MAX Automat SHITET - Nderrohet

Shitet ford fiesta - viti prodhimit 2009 ngjyre gri e erret - klim auto - kamjo automatik - motorr 2.0 nafte - xhamat te zi - semsor parkimi - navikator - audio sony - xhama plus pasqyrat elektrike - ne gjendje te shkelqyer - motorrike dhe xhenerike - tegjitha sherbimet e bera - e sapo ardhur.
Cmim i diskutushem
Tel.. 0697275553
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim