Okazion Ford S-max

Shitet nga: tani 17 Nën 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 280 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 400 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: S-Max
Shitet makina Ford S-max e vitit 2007/8 kamio manual 6+1marshe 'nafte 2.0cc shume ekonomike dhe makine shume e mirmbajtur me dokumenta te rregullta gjer n qershor 2018 'tavan panaromik 'esp'ac'air bag 'abs'mp3 etj etj.. makina eshte full opsion ..
Cmimi 5500 Euro i diskutushem
Tel 0686156780
Tel 0685667696
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim