Ford S-Max

Shitet nga: Lbo 23 Maj 00:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 19 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: S-Max
Shitet ford S-Max
Manual
Viti prodhimit 2008
Ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim