Ford s max AUTOMAT - SHITET - Nderrohet

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AUTO VANAT Dje 18:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 31 020 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 900 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: S-Max
Ford S - MAX SHITET - Nderrohet

Shitet ford S MAX - viti prodhimit 2009 super gjendje - ngjyre kafe e erret - klim auto - kamjo automatik - motorr 2.0 nafte - xhamat te zi origjinal - kompjuter diagnostikimi bordi - telefon bordi - pilot automatik - semsor parkimi - navikator - audio sony - xhama plus pasqyrat elektrike - 2 celesa - ne gjendje te shkelqyer - motorrike dhe xhenerike - si dhe kamjo Goma ne gjendje shum te mire - disqe alumini 18 - tegjitha sherbimet e bera - nuk ka nevoj per asgje -214000 kilometer - e sapo ardhur. Cmimi 6900 eu

tel 0676704400 - Viber - WhatsApp facebook auto vanat insta auto vanat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim