Ford Focus " Kondicioner, Kamera , Navigator "

Shitet nga: Flori Dje 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 10 120 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 250 EUR   2 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shitet per arsye nderrimi makine
Shitet Ford Focus 1.8 Tdci ( pompe dhe injektor te nderruar nga elektrik kthyer ne mekanik )
Ne gjendje shume te mire si nga brenda dhe nga jasht ,e vitit 2002
Letrat dhe siguracioni te sapo prera te vlefshme deri ne 25/04/2020 .
Motorri shume i paster .
Goma 90% ( pothuajse te reja )
Vaj filtra sapo bera
Ferrota dhe disqet nerruar para 2 javesh .
Te gjitha sherbimet e kryera.
Shume aksesore te shtuar ndyshe nga te tjerat sic mund te shihen dhe ne foto psh :

- Navigator
- Xhama elektrik
- Kamera per indietro
- Dritat led
- Ditat e targes te bardha led
- Disqe Alumini
- Bluetooth
- Aux
- Kondicioner
- Usb
- Micro Sd
- Lidhje e telefonit Android me navigatorin
etj ....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim