Focus 1.6 benzin 2007 Zvicra me dogan te paguar

Shitet nga: nanani Sot 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 690 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Ford focus 1.6 benzin 2007 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar
Me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult KOMANDA ne TIMON kasetofon me bluetooth usb aux telephone
Motor I thjesht pershtatet 100%ne gaz
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim