OKAZION SHITET FORD FIESTA AUTOMAT 1.4 NAFTE

Shitet nga: SHITET Dje 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 030 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 899 EUR   3 499 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
SHITET FORD FIESTA AUTOMAT 1.4 NAFTE,
IDEALE PER FEMRA,
KAMBIO AUTOMATIKE,
VAJI DHE FILTRAT TE SAPONDERUARA,
LETRA TE PAGUARA DERI NE JANAR 2020,
SIGURACION MINI KASKO,
XHAMAT E PARE ELEKTRIKE,
TIMON I LEVIZSHEM,
ABS,
ESP,
KOMANDA NE TIMON,
CD PLAYER,
BATERI E RE,
TAPICERI E PASTER,
GOME REZERVE,
KONDICIONER FUNKSIONAL,
MBYLLJE QENDRORE ME PULT,
ME 2 ÇELESA ME CIP,
MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE,
TEPER EKONOMIKE,
CMIMI I DISKUTUESHEM,
PAMJA FIZIKE SI DHE TAPICERIJA SHUME E PASTER,
JU FALEMINDERIT,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim