Ford 1.2 benz-gaz. 2009. 160mije km liber sherbimi

Shitet nga: Irid Dje 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 030 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 900 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Ford Fiesta 2009 1.2 benzine-gaz viti 2009, ne gjendje te mire, kondicioner,radio-CD,abs+airbag,xhama elektrik,pasqyra elektrike,2 celsa, mbyllje qendrore me pult, goma te reja,shume e paster si jashte dhe brenda. Makina eshte blere ne sallon, makina ka 160 mije km me liber sherbimesh.

Cmimi: 4900euro
Tel. 0673199933

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim