Fiat sedici 4x4 NAFT 1.9 Zvicra me dogan 2007

Shitet nga: nanani Sot 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 16 190 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 600 EUR   4 300 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Sedici
Fiat sedici 4x4 NAFT 1.9 viti 2007 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar
Me clima bi zona KOMANDA ne TIMON pilot automatic xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult xhama te zi original disqe alumin goma te reja ganxh terheqje
Gjendje perfekte gati per targa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim