Fiat 1.3 i 2009nafte 2800euro

Shitet nga: ild Sot 00:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 12 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto Evo
Fiat punto i sapo ardhur nga franca.super ekonomik.letrat dhe siguracioni i sapo prer.ka vetem nje muaj ne shqiperi.gjendje sh e mire motorrike dhe xhenerike.pranohet dhe nderrim me foristrad.me nderrim ka cmim tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim