Fiat 130 dizel -80

Shitet nga: cimi 19 Pri 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 33 720 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 1980
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: 130
shitet kamion me vinc te shtrenjte te montuar lart shum i mbajtur dhe i paperdorur shume .ose nderrohet me xhip 2003 e lart + - diferencen cmimi i kamionit shkon 10 miljon leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim