DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2007

Shitet nga: Mandi Sot 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 21 580 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 800 EUR   5 600 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daihatsu
Modeli: Terios
DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN,KAMBJO AUTOMATIKE,VITI 2007,KONDICIONER,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE,4X4 ME BUTON,GOMA TE REJA,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,E PERSHTATSHME 100%PER IMPJANT GAZI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim