Okazion 2,300€

Shitet nga: Kontakt Dje 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 10 340 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 300 EUR   2 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
Shitet Citroen C3 XT3
Ne gjendie shume te mire teknike dhe vizuale
Motorr Benzine + Gaz impiant STAG me 3 vjet garanci.

Cmimi i panegociueshem pasi rasti eshte okazion.

Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim