Super okazion

Shitet nga: Besi 28 Pri 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 10 340 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chrysler
Modeli: Sebring
Makina eshte me dogane te paguar gati per targa eshte ne gjendje prefekte si motorrike ashtu dhe gjenerike full opsion
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim