OKazion

Shitet nga: AG 10 Dhj 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chrysler
Modeli: Sebring
2.7 gaz/benzin teper ekonomik, me impjantin e shenuar ne leje qarkullimi, impjanti ka dhe 2 vite garanci, makina eshte shume pak e perdorur ne shqiperi, makina eshte shume unike dhe ka shume sy , e shes per arsye se kam marr nje tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim