2.7 chrysler sebring, kabriolet, gaz/benzin

Shitet nga: AG 23 Nën 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 16 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chrysler
Modeli: Sebring
Kabriolet 2.7 teper ekonomike, e sjellur nga amerik, shume pak e perdorur ne shqiperi. Shitet per arsye se jam ne treg per nje foristrade. Makina eshte ne gjendje shume te mire fizike dhe xhenerike, catia hapet me buton.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim