Chevrolet Captiva 4x4 Nafte 2.0 Automatike 2008!

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Zvicra Dje 20:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 31 020 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 900 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chevrolet
Modeli: Captiva
Ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuale. E Sapo ardhur me dogane te paguar. Klima, komanda ne Timon, sendilje lekure me ngrohje, 7 vende, sensor parkimi, xhama te zinj etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim