Chevrolet camaro

Shitet nga: Franc 29 Nën 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

17 550 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chevrolet
Modeli: Camaro
Shitet chevrolet camaro ne gjendje te perkryer me km origjinale e gatshme per cfaredolloj prove
Dhe me liber servisi
Presim vetem telefonues serioze
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim