Chevrolet Camaro LT 2016 All black

Shitet nga: Anila 22 Gush 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

36 000 EUR

Viti: 2016
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chevrolet
Modeli: Camaro
Makina 460 kuaj fuqi, 6pistona, motorr v6 me kompjuter, punon dhe me v4, arrin 100km/hr per 4 sekonda, 4 marmita elektronike, kontroll zhurme marmitash, Disqe te zeza me fiber karboni,
3 opsione sport debore, me pult, kontroll qe nga shtepia, navigator, backup camera, aux cable, bluetooth dhe shume opsione te tjera . Super makine . Viti i prodhimit 2016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim