Camaro 1997 shitet dhe nderrohet..

Shitet nga: Camaro 16 Jan 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 1994
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chevrolet
Modeli: Camaro
Shitet camaro e vitit 1997 me targa amerikane ne gjendje shume te mire ..shume e shpejte motorr 3400cc cmimi i dikutueshem shitet dhe nderrohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim