CADILLAK CTS BEZIN GAZ ATOMAT NE GJENDJE PERFEKTE

Shitet nga: Niku 03 Mar 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR   6 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Cadillac
Modeli: CTS
MAKINA ESHT NE SUPER GJENDJE NUK KA NEVOJ PER ASNJE SHERBIM TANI SAPO KAN KRYER SHERBIMET KAMJO ESAPO BER RADIATOR UJ SERBETIN KAMJO BATERI RIP KIT GUZHINETASH POMP UJ SHPATULA STABLIZATOR MOCO ME GUZINET IMPJANTI ISAPO VEN SKA BER AS 10 MI KM GOMA TE GJITHA KETO IJAN VENDOSUR TE REJA EGACME PER KINTROLL NGA ANA JUAJ MAKINA DHE NEDEROET CMIMI ESHT KESH 6000€ ME NDRIM ESHT 7000€ NEDOR MJETI ESHT ENJE TITULLARI KUPTOET SE PSE IJAN KRYER KETO SHERBIME
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim