Cadillac

Shitet nga: klodi 05 Maj 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Cadillac
Modeli: CTS
shitet cadillac motorr 300 benzin pa impjant gazi.makina esht ne gjendje shum te mir vaj filtra te sapo ndrruara.130ni klm origjinale.bejm dhe ndrrim me makin me te shtrenjt
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim