Buick Rendezvous full optional, gjendje perfekte!!

Shitet nga: Elian 26 Pri 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 28 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 300 EUR   7 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Buick
Modeli: Model tjetër
Shitet Buick Rendezvous, motorr 3.4L V6, gjendje perfekte, te gjitha serviset e kryera. Kambio automatike ne gjendje perfekte, nderron shume mire. Impjanti i gazit i montuar ne Shqiperi, punim dhe performance ne te dyja karburantet. Android on board, touchscreen, navigator me hartat e fundit, bluetooth, USB, AUX, kamer parkimi. Dokumenta te paguara per 1 vit, e gatshme per cdo prove!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim