Autobuz iveko 20 vende me kondicioner

Shitet nga: edi 01 Mar 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 899 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Buick
Modeli: Century
Shitet autobuz 20 vende me motorr iveko280turbo. I ristrukturuar dhe I kolauduar per te punuar ne itali ne vitin 2010.ka edhe librezen e certifikimit.ne gjendje shum te mire.me dogane te paguar.I sapo ardhur nga italia
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim