X6 3.5 BENZINE SHITET OSE NDERROHET

Shitet nga: X6 Sot 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

19 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X6
Bmw x6 modeli xdrive 3.5 benzine (AMERIKANE)sedilje individuale,marmita katrore,xhama te zinj origjinal,kromatura tek xhamat,baxha kamera
Etj.MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE DHE SHUM SHUM E PASTER.SHITET DHE NDERROHET
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim