BMW X6, 3.0 Xdrive, 2015

Shitet nga: Alen 31 Gush 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

38 000 EUR   45 000 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X6
Shitet Bmw X6,3.0 nafte Xdrive viti 2015,kamera 360 grade,distronic,Eco Pro,super gjendje! Makina ka pasur 1 pronar te vetem dhe ka 196000 km origjinale me liber sherbimesh,te vertetueshme tek BMW. Shitet 38000 euro ose nderrohet me apartament ose lokal. Ne nderrim ka cmim tjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim