X5 2009

Shitet nga: Bimi Sot 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 800 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet X5 viti 2009
3.0D xDrive pa takse luksi
Panoramike, start-stop system,
Head-up display (holograf), ngrohje sedilesh, fenere inteligjente.
Makina ka tapiceri bezhe, shume te paster dhe te bukur. Ngjyra jasht e vecante. Makina eshte shume e mbajtur, me cdo sherbim te kryer ne kohe. Ne gjendje shume te mire. Cmimi shume pak i diskutueshem. Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim