SUPER OKAZIONN BMW X5 4.8i Sapo Erdhi Nga ZVICRA

Shitet nga: Besard Sot 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 900 EUR   13 400 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
BMW X5 - 4.8i Benzin, Viti Prodhimit fundi 2007 me 221.000 km Origjinale te Garantuara,sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje + memory ,navigator , cd palyer , komando+ ngrohje ne timon , disqe alumini , gomat e reja 100% , drita kseno , sensor dritash , sensor shiu , hapje mbyllje qendrore, ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike, Dogana e Paguar Gati per Targa,.
Cmimi—11900 Euro Okazion!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim