SHITET BMW X5 XDRIVE 35D NE GJENDJE SUPER !

Shitet nga: Bmw Sot 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Bmw X5 35Xdrive (Nuk e kap taksa e luksit)Sport Paket, Viti 2008 (Look 2012) , KM: 255.000 origjinale, Nafte. Makina eshte e blere ne Itali pothuajse e re me 20.000 Km. Eshte super e mirmbajtur si nga brenda dhe jashte por dhe sherbimet e kryera te gjitha.
Cmimi 14.500€ i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim