Shitet BMW X5 35D XDRIVE 2010

Shitet nga: Elvis Dje 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet BMW X5 35D XDRIVE E 2010-es, pa takse luksi me 197.000 km origjinale (me garanci), bi-turbo, 286 HP. Makina eshte full option, Keyless Go (hapje, mbyllje e ndezje me celes ne xhep), ndezje-fikje nga distanca, Start-Stop.
Ambient Light i BMW.
Menu setup i ri, Sendilje elektrike, me hapje tek kembet, fryerje shfryerje, me perthyerje, ngrohje-fryrje-memorie, vete-nivelim sipas kthesave, perpara + mbrapa. Head up display (kilometrazhi dhe njoftimet ne xham), Timon sport me inox, elektrik, memorie dhe me ngrohje. Radio, cd 6,AUX,Hard Disc i brendshem e Bluetooth. Xhama te zinj origjinal dhe me perde anësore. Sensore shiu, sensor dritash, sensor parkingu para + mbrapa. Clima automatike 4 zonale + mbrapa me kontroll individual. Tavan xhami panoramik, AUTO-HOLD.
Bmw Teleservices,kontroll me ane te zerit.
Feneret me larje, Xenon Bi-xenon, Xenon Dynamic Intelligent Adaptive, shkojne sipas kthesave. Bagazhi me buton + thithje. Pedana anesore origjinale.
Disqe 19 origjinale te BMW-S te ngushte perpara dhe te gjere mbrapa. Goma te reja Michelin RSC, RUN FLAT (makina ecen te pakten 40 km ne rast se goma shpohet ose cahet).
Cdo sherbim i mundshem i bere ne kohe me vetem pjese origjinale tek BMW H.L dhe PIT STOP, e shoqeruar me faturat perkatese ku lehtesisht mund ti verifikoni te gjitha.
Makina ka 1 vit ne Shqipëri. Letrat te vlefshme deri ne Shkurt 2020.
E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim