Shitet BMW X5 2007 3.0 Benzine Automatike

Shitet nga: Muli Sot 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 500 EUR   14 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet BMW X5 e vitprodhimit 2007 ardhur nga kanadaja. Kambio automatike, Panorame, sedilje me ngrohje, timon me ngrohje ,BI-xenon. Makina eshte ne gjendje shume te mire pune dhe gati per cdo lloj prove. 12500€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim