Shitet BMW x5 2006 3.0i

Shitet nga: Geri 16 Sht 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 30 120 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 700 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet Bmw X5 2006 3.0i
Kamio Automatike
Cmimi:6700
Nr Cel&Whatsapp:+355692464087
Makina Ka Keto Opsione: ->Fenera Me Lupa
Sistem Audio I Amplifikuar
Hapje Mbyllje Qendrore
Sallon Lekure Ngjyre e zeze
Disqe Alumini BMW//ORIGINAL
Gomat 100% te reja
Sendilje Me Ngrohje
Klima Tronike
Larese Feneresh
Pasqyra Antiveruese Edhe Me Vetdrejtim Parkimi
Baxho Xhami full PANORAMa
Marmita Zhurmuese dhe me logon x5
Xhamat E Pasem Te Zinj Origjinale plus perde origjinale
Sendilje Elektrike me meorje
Klima Bizonale
Ulje Ngritje Timoni Sipas Deshires plus ngrofje
Komanda Ne Timon
Vaj filtra te sapo ndrruara
Letrat e paguara ne qershor
E pershtatshme edhe per IMPJANT GAZI
Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike E Xhenerike Si dhe nga looku Sic Duket Edhe Ne Foto Makina Ska Nevoj Per Asnje Sherbim Makina
Kilometrat origjinale 143000 Mund Ta Shikoni Provoni E Me Pas Kontrolloni Ne Servisin Tuaj Te Besuar Makina Ndodhet Ne Tirane Cmimi:6700
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim