Okazion BMW X5 viti 12/2008 nafte motorr 2987 nuk

Shitet nga: arbenzeneli 27 Gush 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Okazion bmw x5 viti 12/2008 nafte motorr 2987 nuk e kap taksa e luksit e ardhur nga italia dy muaj ka qe jane prere targat ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike cmimi 10500 euro per me shume info tel 0684532527
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim