Bmw x5

Shitet nga: titi 30 Gush 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Ne gjendhe te mir motorrike xhemerike dhe estetike...motorr 3.0 naft sensor parkimi kamera mbrapa ...te katra gomat e reja..sallon lekure...etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim