BMW X5

Shitet nga: BMW X5 28 Gush 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
BMW X5 3.0 X-Drive
Viti 2008
Sallon lekure
Kamer parkimi
Sensore para/prapa
Sedilet me ngohje
Klimatizarore
Makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike.
Sherbimet e kryera ne menyre periodike tek AG Motors
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim