BMW X5

Shitet nga: Edmond Dje 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 35 520 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5

Kompjuter bordi, klima, radio, CD, mp3, bagazhier, 6 disqe , drita mjegulle, sedilje lekure, mbyllje qendrore me pult, disqe alumini, fshirese te pasme dhe te perparme, xhama elektrike , kambio automatike , xhama te erret , ABS, ESP, navigator, komanda ne timon, limitator. Makina eshte ne gjendje shume te mire, me dokumentacion te rregullt
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim