BMW X5 x-DRIVE 3.0 DIZEL FULL MUNDESI NDERRIMI

Shitet nga: TANI Sot 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
BMW X5 MODEL3.0 V6 DIZEL VERSION EUROPIAN .MAKINA ESHTE 28.12.2007.MAKINA KA 175000KM ORIGJINALE .DHE ESHTE FULL FULL. MAKINA KA NGJYRE TE VECANTE GRI PERLE ME SHKELQIM.NUK KA ASNJE GERVISHTJE.NDEZJE PA QELES ME ANE TE SHENJES SE GISHTIT START/STOP.KOMPLET VESHJET BRENDA ALUMINI ORIGJINALE TE FABRIKES E BERE ME POROSI EXTRA.XHAMAT TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA. XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL .SEDILJE ME PERTHYERJE DHE PALOSJE.SEDILJE ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA .PEDANA ALUMINI.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI .ME EKRAN TE MADH.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA M TE REJA 19DRITAT KSENON DHE BIKSENON.TAPICERI LEKURE NGJYRE ZEZE KASHMIR ORIGJINALE E FABRIKES TAVANI SIPER GAMOSH NGJYRE E.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO TAMBURE PARA MBRAPA FERROTA PARA DHE MBRAPA.ME NDERRIM KA CMIM TJETER.MAKINA ESHTE ME TARGA DHE LETRA TE PRERA DERI NE QERSHOR 2019 -- VIBER OSE WHATSAPP ----TANI--- 0699365555
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim