BMW X5 Viti 2003 - 3.0 Diesel

Shitet nga: Leni 20 Sht 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
BMW x5 model i ri - fundi i vitit 2003
300d nafte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike. Shitet per arsyje mos pordorimi. Dokumentacion i rregullt.
Çmimi pak i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim