Bmw x5 Full Options

Shitet nga: Bmw x5 Sot 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 600 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Bmw x5 2008 blu e erret me tapiceri ngjyr kafe nga brenda
3.0 naft biturbo
Goma te reja ska nevoj per asnje sherbim
Dyer me thithje timon me nxefje
Serdile ngrofje para dhe mbrapa
Xhama te zijnj edhe perde mbrapa
Celsi Keyless-Go
Panorama
Makina ka edhe 4 goma dimri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim