BMW X5 FULL OPTION

Shitet nga: Reni 13 Gush 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

21 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
BMW X5 XDRIVE 50i biturbo e 2011 me 407 HP. Makina eshte Full Option dhe super e shpejte.
Opsionet jane si me poshte:
-Fenere inteligjent bixenon (Levizin sipas rruges) me angel eye led
-Stopa led
-Pasqyra elektrike me mbyllje me xham antiverbues
-Ndezje me buton
-Tavan panoramik me hapje
-Sedilje lekure elektrike me ngrohje( Edhe mbrapa) ftohje plus masazh paketa comfort
-Kambio automatike 8G tronic
-Timon multifunksional me ngrohje
- Head up display
-Sistem multimedia plus navigator me hartat e Shqiperise dhe Europes
-Sistemi i audios Audio Premium Sound
-Sensore parkimi plus kamera parkimi 360 grade
-Hapje dhe mbyllje bagazhi me buton
-Disqe 20 origjinale te M me goma origjinale Bridgestone te reja plus nje pale disqe te tjera 19 me goma 100%
-Pedana
Makina eshte ne gjendje perfekte per me shume kontakt ne 0676615206 . Mundesi nderrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim