BMW X5 4.8i G-POWER

Shitet nga: Jovan 20 Sht 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Makina eshte shume e mirembajtur si nga ana motorrike dhe xhenerike. E sapo ardhur dhe me dokumenta te rregullta per 1 vit. Full Options: Motorr i pershtatshem 100% per impiant gazi, Keyless Start/ Stop, Tavan panoramik, Sallon Lekure, Sedilje elektrike + memory, 7vendeshe, Ekran extra per sediljet e pasme, Perde origjinale, Sistem kondicionimi klima, Look G-Power, Marmita sportive, Xhama te zinj, CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim