BMW X5 3.5 Diesel / 2013 / Panoram / Night vision

Shitet nga: bmw x5 Sot 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

21 500 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
BMW X5 3.5 diesel e vitit 2013 me 184.000km, Panorama, Night Vision, 360grad kamera, Start-Stop, hapet mbyllet me cels ne xhep, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje para- mbrapa + fryrje + cfryrje + memory , bagazhi me buton, muzika Harman Kardon Logic7 ,navigator , dvd, cd palyer , komando+ ngrohje ne timon , disqe alumini , gomat e reja 100%, xhama te zinj origjinal + perde, drita kseno , sensor dritash , sensor shiu , hapje mbyllje qendrore, ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike. Me dogan te paguar.
Cmimi: 21500 Euro I Diskutueshem ose nderrohet [me ndrrim ka cmim tjeter.]
cel : 0699974009
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim