BMW X5 3.0 DIESEL NE SUPER GJENDJE

Shitet nga: Auto 28 Gush 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 25 630 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 700 EUR   6 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet BMW X5 ne gjendje shum te mire nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi shum e paster si brenda dhe jashte, e ardhur nga gjermania me documenta te paguara, siguracion full kasko, kambio automatike me 6 marshe, navigator, tv,bagazhier, sendilet elektrike me memorie , palosje dhe me ngrohje para dhe mbrapa, timon elektrik, pasqyrat me palosje,sensor shiu, sensor dritash, sensor parkimi, tavan xhami, xhama te zinj origjinal, drita xenon, 2 celesa, 2 pal disqe me goma verore dhe dimerore. Te interesiarit te telefonojne 0696980000 . Cmimi 5.700euro.

Mercedes benz audi volkswagen opel ford fiat land rover toyota nissan mitsubishi range rover ml x3 x6 x1
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim