BMW X5 2008

Shitet nga: Mario 15 Sht 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
BMW X5-3.0 Diesel X-DRIVER , Viti Prodhimit 2008 ) , , sallon lekure bezhe , sedilje elektrike , fener FULL LED , sensor parkimi, full panoramic, pasqyra Elektrike me palosje, komando ne timon , ndezje me START STOP , klima bizonale , navigator , cd pplayer , bagazhier , sensor dritash kthehen sipas drejtimit te timonit, sensor shiu ,me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike… Cmimi- 11.000 euro .
Te gjitha sherbimet e kryera , me dokumenta te rregullta .
Per cdo info kontaktoni : 0686492141

Vendodhja TEG Tirane .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim