BMW X4 xDRIVE, VITI 2015, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AUTO-MIX-TIRANA Dje 19:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

31 000 EUR   37 000 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X4
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 3.0 nafte, xdrive kambio automatike, 4x4, viti prodhimit 2015, sallon lekure, baxha xhami, navigator, komanda+marshe ne timon, klima, pilot automat, kompiuter bordi, xhama elektrik, mbyllje qendrore, dy celesa, abs, esp, radio me cd+aux+telefon, drita xenon+bixenon+led, larje feneresh, sensore parkimi para dhe mbrapa, kamera parkimi para+mbrapa, xhama te erresuar origjinale, sensore shiu etj etj
Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme...
Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..
NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIT
https://www.facebook.com/automixtirana
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim