BMW X3 benzin

Shitet nga: erion 13 Gush 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 28 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 300 EUR   9 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
Bmw full,gjendje shume e mire3.0 benzine,4 goma te reja ,vaj ,filtra,tamburo, ferrota dhe dokumenta te sapo bera ,navi,tavan xhami,sensore para dhe mbrapa,lekure kafe,xenon,pedana,ganxhe etj,eshte vetem benzine pa impiant gazi,cmimi i pa diskutueshem,jo ndrrim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim