BMW X3 2008 XDRIVE (4x4)

Shitet nga: Fredi 15 Gush 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 32 820 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 300 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
Shitet bmw x3 xdrive
Makina ka motorr 2.0 nafte
Esht e perdorur vetem ne itali
Kilometrat jan origjinale
Sherbimet jane te bera te gjitha te bmw ne itali
Vetem telefonata serioze
Cmimi esht i diskutushem
Mund te testohet kur te doni dhe mund te kontrollohet te servisi juaj i besushem

Makina ka 210mij km
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim