Bmw x3 2006 nafte

Shitet nga: Dritan 29 Gush 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
Shitet Bmw x3 4×4 ne gjendje perfekte vizuale,xhenerike dhe motorrike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim