OKAZION! BMW X1 250d xdrive Tetor 2016

Shitet nga: Klajvi 16 Sht 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 000 EUR

Viti: 2016
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X1
Makina ngjyre e zeze me tapiceri lekure ne ngjyre te zeze me disqe 18 stil 568, 5 porta,Heads-up, xhamat mbrapa te zinje origjinal nga fabrika, pasqyrat elektrike, pilot automatik 8+1 , vetparkim, sensor para dhe mbrapa , fenerat halogjen led full light, start and stop , me fikje ne semafor, konsumi ne qytet 5.5 litra per 100 km dhe jasht qytetit 4.7 litra per 100 km , frenim i komanduar ne rast aksidenti, sensor shiu, ndryshim performance ne eco pro, sistemet e kontrollit te ngarjes dinamike , kontroll i performances gjate ngarjes, ajer i kondicionuar, kompjuter bordi, Radio, monitorues i presionit te gomave, shina mbi tavan alumini, tapete pellushi, komanda ne timon,mbeshtetse krahu para, sendilje sportive per shoferin dhe pasagjerin, sistem per larjen e fenereve, mbrojtje aktive, cd player, linje sportive,mbyllje automatike e dyerve gjate levizjes, drita mjergulle, ndihmse per vemendjen e pasagjerit etj. Makina shitet per arsye mos perdorimi dhe kilometrat e tanishem jan 140,000 km origjinale , makina ka te gjitha sherbimet e kryera prane BMW brenda dhe jasht vendit ,Makina eshte full opsion per cdo informacion kontaktoni ne nr e tel +355672053007 ( bleres serioz) , cmimi 25 000€ i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim