Shitet BMW E60

Shitet nga: Bmw 14 Sht 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 530
Shitet BMW
Benzin 3.0 (gaz)
Km 301.000
Automat
Viti 2004
Cmimi 6500€
Xhama te zinj origjinal dhe perde origjinale
0685302752
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim